Giriş Yap / Kayıt Ol

İnsan Vakfı Kurban Bağışlarını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyor!

26.05.2023 / 10:51

İnsan Vakfı Kurban Bağışlarını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyor!

İnsan Vakfı, kurban bağışlarını Türkiye, Asya, Orta Doğu ve Afrika'daki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Kurban vesilesi ile her yıl binlerce aileye Kurban yardımında bulunan İnsan Vakfı, hayırsever vatandaşlarımızın kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için Kurban organizasyonu düzenliyor.

İnsan Vakfı, 2023 vekalet yoluyla kurban kesim bedelini açıkladı. Buna Göre Asya ve  Afrika 2400 TL, Balkanlar ve Ortadoğu 3500 TL, Yurt içi fiyatı ise 7500 TL olarak belirlendi.

SA
 

Kurbanlarınız Nasıl Kesiliyor?

Kurban vasfı taşıyan hayvanlar ekibimiz tarafından özenle seçilir. Bağışınızla birlikte vekâletiniz alınıp, kaydınız oluşturulur. Kurban kesildiğinde sizlere SMS ile bilgilendirme yapılır. Kurbanlarınız Türkiye, Asya ve Afrika bölgelerinde şartlarına göre paylara ayrılıp kimsesizlere ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılır. Kurbanlarınız kesim ve dağıtım videoları işlemler tamamlandıktan sonra sizinle paylaşılır.

Yurt içi ve Yurt Dışı Kurban Organizasyonu

Dünyada 820 milyon insan açlık çekiyor, yeterli beslenme sağlayamıyor. İnsan Vakfı olarak kurban bağışlarınızdan elde edilen etleri açlık sınırında olan ve yıl boyunca yolumuzu bekleyen kardeşlerimize ulaştırıyoruz. 

İnsan Vakfı bu Kurban Bayramı’nda da Türkiye, Asya ve Afrika’nın mazlum coğrafyalarına umudu ulaştıracak. 

Kurban Bağışımı Nasıl Yapabilirim?

Kurban bağışınızı genel merkezimizi bizzat ziyaret ederek, banka hesap numaralarımıza HAVALE/EFT yaparak ya da online bağış sistemimizi kullanarak web sitemiz www.insanvakfi.org.tr üzerinden yapabilirsiniz.